Ek İş İlanları

Evde Yemek İşi Yapmak

Yazar:

-

Evde yemek işi yapmak isteyenler genellikle hiç şüphesiz ki bayanlar olmaktadır. Bayanlar evlerinde zaten yemek yapıyoruz diyerek girdikleri evde yemek işi sayesinde aylık maaş almaktadırlar. Diğer evlerde yapılan işler gibi olmayan evde yemek işi, sizlere bir maaş ile geri dönmektedir. Genellikle küçük işletmeler için verilen bu işte ortalama aylık 1000 – 2000 TL arasında maaş verilmektedir. Yapılacak olan yemek sayısına bağlı olarak da değişen maaş ortalama 10 kişilik bir işletme için verilmiştir.

Ev hanımları sadece evlerine yemek yapar gibi işletmelere bu yemekleri hazırlayacak ve eve gelen görevliye yemekleri teslim edeceklerdir. Bazen firmalar sadece yemek değil aynı zamanda kahvaltı ve ara öğünler için pasta ve börekler de yaptırmaktadırlar. Bu nedenle kazanç değişiklik gösterebilir.

MAAŞINIZI SİZ BELİRLEYİN

Firmalar sizlere bu işi verirken elbette sizlerden bir para teklifi alacaklardır. Bu nedenle öncelikli olarak sizlerin bir fiyat vermesi doğru olacaktır. Kendiniz ücretinizi belirleyebilir ve bir fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. 30 gün boyunca bir işletmeye yemek sağlayacaksanız ve bu işletmeninde 10 kişilik bir işletme olduğunu var sayacak olursak, fiyatınızı da iyi düşünüp söylemelisiniz. Fiyat ile ilgili olaraksa sizlere aşağıda bir metin hazırladık.

YEMEK İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

10 kişilik bir orta ölçekli işletmeye yemek yapacağınızı düşünecek olursak kazanmanız gereken en az miktar kesinlikle 1000 TL olmalıdır. Çıkartacağınız yemek sayısı da ayrıca konuşulması gereken konular arasında yer almaktadır. Eğer 3 yemekten fazla yemek yapılacak ise firmalardan 1500 TL’ye kadar da para isteyebilirsiniz. Ayrıca sizin yemek masrafları ve malzeme paralarını da kesin olarak almanız gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece eve yemek işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

10 Comments

 1. Hülya

  2 Mart 2017 - 20:48

  İstanbul beylikdüzü kavaklığa yaşıyorum hemen hemen her yemeği yapabilirim

 2. melek

  3 Mart 2017 - 16:07

  istanbul şişli her yemeği pişirebilirim

 3. Ali BUDAK

  9 Mart 2017 - 18:32

  Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi Karacaahmet Mahallesinde ikamet ediyoruz. Evde yapilabilecek işler ariyoruz.

 4. mine

  15 Mart 2017 - 20:37

  istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum mesleğim ahçılık emekli oldum küçük firmalara evde yemek yapabilirim

 5. Evren

  15 Mart 2017 - 21:45

  Izmitde hemen hemen her yemek yapilir

 6. Fitnat

  28 Mart 2017 - 18:44

  İstanbul cekmekoy

 7. menduha köyhanoğlu

  30 Mart 2017 - 12:50

  Çorum sungurludayım bu iş tamda bana göre yaprak sarma ve her türlü yemeği yaparım inş.bana dönersiniz!!!

 8. Meliha

  31 Mart 2017 - 17:53

  Ankara sincan her türlü yemeği yaparim

 9. Nevin

  13 Nisan 2017 - 15:39

  Kayseri kocasinan yemek isi ariyom

 10. ulviye

  29 Nisan 2017 - 14:16

  eskişehir batıkentte oturuyorumevimde yemek yapmak istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir