Ek İş İlanları

Evde Ütü İşi

Yazar:

-

Ev hanımlarının en nefret ettiği iş olan evde ütü işi birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Çok iyi paralar veren firmalar tane başına para ödemesi yapmaktadırlar. Özellikle evde ütü işinin en önemli kısmı ütüden çok iyi anlıyor olmaktır. Ütüyü eğer iyi yapabilirseniz kazanacağınız para da çok iyi olacaktır. Genellikle parça başına 1 – 2 TL ödeme yapan firmalar yoğun bir iş temposunda çalışabilirseniz de size daha çok iş verecektir.

Evde ütü işi öncelikli olarak firmalar tarafından size evinize kadar getirilmektedir. Yıkamadan çıkan ürünler size verilir ve sizin ütülenmeniz istenir. Eğer düzgün bir iş çıkartır ve paranızın hakkınızı verirseniz de uzun bir süre sizinle çalışılabilir.

TÜM MASRAFLAR ÖDENİYOR

Ütü yaparken size elbette bir ütü verilirken eğer ütü verilmeyecek sede kendi ütünüz ile yapılması isteniyor. Ütünüzün bozulması ve yıpranması için de para ödeyen firmalar aynı zamanda elektrik paranıza bile katkı da bulunuyorlar. Ütünün ciddi derecede elektrik faturasını artırdığını düşünecek olursak, masraflarınızı firmadan almanızda normal olacaktır.

ÜTÜ İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Ütü işinden parça başına ödeme alacağınız için size ödenecek olan para ortalama 1 – 2 TL arasında olacaktır. Gömlek ve pantolon ütülerinden daha fazla para alan firmalar sizlere de daha fazla para ödeyeceklerdir. Bugün günlük 20 parça ütü yapan bir kişinin aylık 1,200 TL civarlarında para aldığını ifade edebiliriz. Ek işler arasında en karlısı olan evde ütü işi zamanla da daha fazla olmaya başlayacak ve gelirinizi de artıracaktır.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece eve ütü işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

16 Comments

 1. İrem yavuz

  6 Nisan 2017 - 10:33

  Bende evde ütü yapabilirim gencim ve çok güzel ütü yaparım

 2. Ipek

  6 Nisan 2017 - 13:56

  15 yil bursada yasadim utu evde utu paket gelinlik tasarim boncuk tekstil üzei cok calistim simdi d bakirda yasiyorum ve ise ihtiyacim var dönus yaparsaniz sevinirum

 3. Elif

  8 Nisan 2017 - 16:27

  Karabük merkez
  Evde utu isi istiyorum

 4. Kübra

  10 Nisan 2017 - 14:06

  Bende bu işi yapmak istiyorum mümkünse eger bilgi verir misiniz

 5. HATİCE

  7 Ağustos 2017 - 01:15

  bende öğrenciyim ve evde ütü işini gerçekten çok iyi yaparım kendime güveniyorum

 6. sevgi

  7 Ağustos 2017 - 02:07

  çok güzel ütü yaparım acil ihtiyacım var bu işe

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir