Ek İş İlanları

Evde Süsleme İşi

Yazar:

-

Evde süsleme işi yapacak olan kişilerin neleri süsleyeceği konusunda aslında çok fazla bilgisi bulunmamaktadır. Bu nedenle de süsleme işine girmeden önce birçok kişi merak içerisinde bu konu üzerinde araştırmalar yapmaktadır. Bugün baktığımız zaman evde süsleme işi yapacak olan kişiler ile ilgili olarak, süsleme işinin giderek yaygınlaşıyor olması ev hanımlarının bu konudaki beceri ve isteklerini ortaya koymaktadır.

Evde süsleme işi ile bayanlarda iyi derece de para kazanmaktadırlar. Süsledikleri eşyalara göre fiyatlar değişirken burada net rakamlar vermemiz mümkün değildir. Fakat aylık olarak çalışan bir kişinin ortalama 500 – 1,000 TL arasında geliri olacaktır. Bu rakamlar dışarıda çalışan kişilerin rakamlarına eşitken, evlerinden çalışan kişilerin bu paraları alması çok daha iyi olacaktır.

Evde süsleme işi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak değerlendirmeniz gereken bazı konularda bulunmaktadır. Firmalar süsleme işi yapmak isteyen kişiler ile görüşürken süslenecek olan eşyaları gösterir ve fikirlerini alırlar. Bu kimi zaman bir kutu olurken kimi zaman ise tahtadan yapılmış hediye eşyaları da olabiliyor. Bu nedenle yapacağınız iş ile ilgili bilgi aldıktan sonra sizlere bir örnek iş verilecektir. Verilecek olan örnek iş sayesinde kendinize bir yol belirleyebilir ve bu işi yapıp yapamayacağınız konusunda az da olsa kısa da olsa bir bilgi edinebilirsiniz. Bugün yüzlerce binlerce insanın çalıştığı bu işlerde el becerisi olmayıp işi bırakan kişi sayısının da bir hayli fazla olduğunu düşünebiliriz.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece evlere ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

59 Comments

 1. Sevgi

  13 Şubat 2017 - 22:31

  Kocaeli evde iş arıyorum

 2. Hatice kaya

  16 Şubat 2017 - 12:45

  Nigdede evde ek is yapmak istiyorum elim yatkindir süsleme işlerine

 3. kubra

  16 Şubat 2017 - 17:03

  Bende evde is yapmak istiyorum izmir lutfen donus yapin

 4. Nalan

  16 Şubat 2017 - 23:37

  Fiyonk ve yapistirma susleme isini iyi yaparim ist dan

 5. Nuray

  17 Şubat 2017 - 03:09

  Bizde ev de is yapmak istiyoruz ne isi olduğu farketmez her is elimizden gelir
  Istanbul/eyüp

 6. Büşra

  17 Şubat 2017 - 18:06

  Merhaba öğrenciyim ve annemle yaşıyorum annem emekli birlikte bu işi yapmak istiyoruz

 7. Nazlı

  22 Şubat 2017 - 15:49

  Mrh çocuk gelişimi mezunuyum el işimde çok iyidir ve değişik fikirlerle değişik şeyler ortaya çıkarabilirim bende evde süsleme yapabilirim çok becerikliyimdir bu konularda

 8. Sebahat

  26 Şubat 2017 - 20:40

  Bizde ev de is yapmak istiyoruz ne isi olduğu farketmez her is elimizden gelir Malatya

 9. İrem yavuz

  6 Nisan 2017 - 10:35

  Elim yatkındır ve güzel yapabileceğime inanıyorum bu işi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir