Ek İş İlanları

Evde Pasta Börek İşi

Yazar:

-

Evden para kazanmak isteyenler için ek iş ilanları yayınlayan firmalar özellikle hanımların evlerinden iş yapabilecekleri türden işler vermek için uğraşıyorlar. Bugün günümüzde evinden para kazanmak isteyen kişi sayısının binlerle hatta yüz binlerle olduğunu ifade edecek olursak, kişilerin öncelikli olarak yapması gereken şeyin bu firmalarla iletişime geçmek olduğunu ifade etmeliyiz.

Evde pasta börek işi yapacak olanların ilk dikkat etmesi gereken kural, bu işi ne kadar profesyonel şeklide yapabilecek olmalarıdır. Bugün binlerce kişi evlerinde bu işi yaparken sadece hazırladıkları ev yapımı pasta ve böreklerle kolayca para kazanmaktadırlar.

Evde pasta börek işi yapacak olan kişilerin ilk öncelikli olarak yapacakları işleri aşağıda sıraladığımız zaman karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– Malzemeleri firmadan alacaksınız,

– Aldığınız malzemeleri doğru bir şekilde size verilen tariflere göre hazırlamanız gerekmektedir,

– Malzemelerle hazırladığınız ürünler günlük olarak alınacaktır,

– Hazırlanacak olan ürünlerde harcanan paralar firma tarafından karşılanacaktır,

– Temiz ve özenli ürünlerin hazırlanması oldukça önemlidir.

Bu kurallara uyduğunuz ve hazırladığınız zaman zaten paranızı düzenli bir şekilde kazanabileceksiniz. Genellikle maaş usulü çalıştıran firmalar yapılan veya hazırlanan ürün başına ödeme yapmazlar. Tıpkı evdeki yemek işi gibi firmalar sizlere aylık belirli bir maaş vereceklerdir. Ne kadar ödeme yaptıklarına baktığımız zaman ise ortalama olarak aylık 1,000 – 2,000 TL arasında firmalar para ödemesi yapmaktadırlar. Firmalar ödemeleri aylık olarak yapacakları için ay sonuna kadar işinizi yapıp ödemenizi beklemeniz gerekmektedir.

Benzer Yazılar

11 Comments

  1. Miray aytaş

    9 Mayıs 2017 - 00:06

    Bende bu işi yapabilirim dönüş olursa sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir