Ek İş İlanları

Evde Paketleme İşi Yapmak

Yazar:

-

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak hangi işlerin olduğuna ve daha doğrusu hangi işin daha çok kazandırdığına bakmanız lazım. Bugün birçok firma paketleme işleri verirken kişilerin günde kaç paketleme yapabildiklerine bakmaktadır. Eğer eliniz hızlı ise ve paketleme konusunda kendinize güveniyor iseniz günlük 500 paket limitine ulaşabilirsiniz.

Peki ama günlük 500 paket ne anlama gelir? Günlük 500 paket sınırı size 75 lira olarak geri dönecektir. Özellikle de büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve paketlemeniz de iyiyse günlük kazanacağınız 75 liradan 100 liraya kadar bile çıkabilir. Bu da paketleme işinden ne kadar güzel bir gelir elde edebileceğinizi göstermektedir. Kısa zamanda çok para kazanmak isteyen kişilerden birisi iseniz paketleme işlerine girebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

HANGİ İŞİ SEÇECEĞİNİZE DİKKAT EDİN

Bu konuda özellikle paketleme işlerinin çok ciddi öneminin olduğunu ve bu paketleme işleri sayesinde de çok ciddi paralar kazanıldığını ifade edebiliriz. Eğer evinizden oturduğunuz yerden para kazanmak isterseniz bu paketleme işleri ile öncelikli olarak bir alıştırma yapabilirsiniz.

PAKETLEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Paketleme işinden kazanılan para elbette türüne göre değişiklik gösterse de ortalama da 0,15 TL yani 15 kuruşluk bir kazanç sağlamaktadır. Paketlerin düzgün paketlemesi ve istenilen şekilde hazır olması ise ayrıca büyük bir önem arz etmektedir. Eğer kısa zamanda para kazanmak isterseniz paketleme işlerinden sabun paketlemesini deneyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece eve paketleme işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

24 Comments

 1. Şermin Şahin

  7 Ağustos 2017 - 19:40

  Paketleme işi istiyorum

 2. Yusuf Tuna

  8 Ağustos 2017 - 09:45

  Sayın yetkili merhaba,
  2 arkadaş olarak,paketleme işi yapmak istiyoruz.
  İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyoruz.
  Böyle de bir işe ihtiyacımız var açıkçası.İşi de en iyi şekilde yapacağımızdan şüpheniz olmasın..
  Destek olursanız seviniriz.
  İyi çalışmalar.

 3. Ayşen

  8 Ağustos 2017 - 15:29

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum titiz ve dikkatliyimdir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Tekirdağ’da oturuyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir