Ek İş İlanları

Evde Kutu Katlama İşi

Yazar:

-

Evde kutu katlama son dönemlerde çok fazla verilmese de yine de var olan ve birçok kişinin yapmakta olduğu bir iştir. Sabit birkaç kişiyi bulan ve onlarla çalışan firmalar son dönemlerde sıkıştıkları için yeni kişileri işe almak istiyorlar. Firmaların bu denli kişileri arıyor olmasının en büyük sebebi ise evde kutu katlama işinin son derece pratik bir iş olmasıdır. İlk başlarda her ne kadar zor bir iş gibi görünse de zamanla hızlanmaları sayesinde kazançları da giderek artacaktır.

Evde kutu katlama işi hakkında birçok yerde bulunan yazılarda ise paraların çok ciddi miktarlarda verildiği yazsa da buna doğru demek doğru olmayacaktır. Kazancın az olduğu ancak; son derece basit bir iş olması herkese rahatlık vermektedir.

GENİŞ BİR ALANA SAHİP OLUN

Kutu katlama işinde öncelikli olarak geniş bir alana ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle eğer eviniz küçükse bu işleri almanız doğru ve mantıklı olmayacaktır. Kutuların katlamaması veya zarar görmesi firma tarafından istenmemekte ve maaşınızdan kesilmeye hatta borçlanmanıza neden olabilecektir. Bu sebepten dolayı geniş bir ev veya bahçeye sahip olmanız yararlı olacaktır.

KUTU KATLAMA İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Kutu katlama işi tane başına ödeme sistemi ile çalışmaktadır. Katladığınız kutu başına firmadan 5 – 10 kuruş arasında para alırsınız. Eğer işinizi iyi ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsanız sizinle aylık maaş üzerinden de anlaşabilirler. Böylece sabit bir gelire sahip olabilir ve geçiminizi daha rahat sağlayabilirsiniz. Kutu katlama işi aylık ortalama 500 – 600 TL gibi net ve iyi bir rakam bırakmaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece eve kutu katlama işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

39 Comments

 1. Ayse

  24 Nisan 2017 - 23:57

  Eskişehir de yim çocuklarımın ihtiyaçları için ise htiyacim var

 2. Gizem

  27 Nisan 2017 - 20:47

  Kutu katlamada tecrübeliyim

 3. ulviye

  29 Nisan 2017 - 14:15

  eskişehirde oturuyprum bu işi yapmak istiyorum

 4. Fatmanur

  2 Mayıs 2017 - 16:37

  Sinop gerzede yasiyorum işe ihtiyacm var ulasirsaniz sevinirim

 5. Nuri

  3 Mayıs 2017 - 20:31

  Malatya da yasıyorum annem için kutu işine talibim acil olarak donerseniz cok sevinirim saygılar

 6. Semanur

  3 Mayıs 2017 - 21:39

  Giresunda öğrenciyiz 5 kisiyiz bi işe cok ihtiyacimiz var lütfen geri dönüş yapiniz

 7. ebru

  2 Ağustos 2017 - 12:20

  evde kutu katlama işi yapmak istiyorum bolu merkezde oturuyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim

 8. Sezayi

  2 Ağustos 2017 - 17:46

  Hatay payasta yaşıyorum kutu katlama isini yapmak istiyorum işime gayet titizim istenilen zamanda teslim ederim

 9. Çiğdem

  3 Ağustos 2017 - 21:20

  Tekirdagda oturuyorum kutu isine talibim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir