Ek İş Fikirleri

Evde İş Fırsatı

Yazar:

-

Evde iş fırsatı isteyenler yani evde çalışmak isteyenler için birçok firmanın verdiği iş bulunmaktadır. Özellikle evlerinde çalışacak olan kişiler, zaman içerisinde ne kadar para kazanacaklarını ve ne tarz iş yapacakların merak etmektedirler. Aylık ortalama 500 – 3 bin TL arasında para kazanan kişiler, evlerinden çıkmadan işlerini halletmekte ve firmalar işi kapıdan alıp parayı da günlük olarak ödemektedirler.

Evde iş fırsatı ile ilgili olarak işleri kaçırmak istemeyenler önceliklerini her zaman için internet üzerinde ilan veren firmalara vermelilerdir. Bu firmalar internet üzerinden sizlere evinizde yapabileceğini çok farklı işler sunmaktadırlar. Bunların listesini sizlere aşağıda vereceğiz ancak; bunların ne kadar kazandırdığına bakacak olursak, birçoğu tane başına ödeme yapmaktadır. Tane başına yaptığınız işlerden para alacağınız için ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çokta para kazanabilirsiniz.

Evde iş fırsatı isteyenler için örnekler verecek olursak karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– Evde tespih işi,
– Evde örgü işi,
– Evde ip temizleme işi,
– Evde komposto işi,
– Evde paketleme işi,
– Evde dekorasyon işi,
– Evde kutu boyama işi,
– Evde gelinlik işi,
– Evde nikah şekeri işi,
– Evde doldurma işi,
– Evde organik reçel işi,
– Evde sabun işi,
– Evde kalem montaj işi.

Evde iş fırsatı denildiği zaman akla ilk gelen işler bunlar olmakla birlikte bunların haricinde de elbette birçok iş ilanı bulunmaktadır. Her birini değerlendiren firmalar alımlarına da sürekli devam etmekte ve genellikle de ev hanımlarını tercih etmektedirler. Onların elinin daha yatkın olması sebebi ile erkekler bu konuda biraz daha ikinci planda kalmaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece evlere ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

28 Comments

 1. arzu

  21 Nisan 2017 - 11:47

  İzmir karabağlarda ikamet etmekteyim ek işe ihtiyacım var (paketleme,montaj,boncuk dizme,tesbih yapma,bileklik yapma vb ….) işler yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Merve

  23 Nisan 2017 - 18:42

  Ek is arıyorum izmirde oturuyorum.

 3. Karabük

  26 Nisan 2017 - 18:39

  Ben Karabükte yaşıyorum.ögrencigim evde iş yapmak istiyorum her işi yaparım.

 4. Sibel

  30 Nisan 2017 - 22:45

  İşe ihtiyacım var nolur ulaşın katlama paketleme montaj yapabilirim. Konya

 5. esra

  30 Nisan 2017 - 23:03

  Batman evde ek is istiyrm

 6. Esma

  2 Mayıs 2017 - 11:48

  Bende paketleme işi istiyorum.erzincandan

 7. Fatmanur

  2 Mayıs 2017 - 16:38

  Sinop gerzede oturuyorum işe ihtiyacm var acil ulasirsaniz sevinirim

 8. Medine

  7 Ağustos 2017 - 19:51

  Antalyada ikametgah ediyorum burda bulunan tüm işlerş yapabilirim reçel kısmında her türlü reçeli yapıyorum evse ek iş arıyorum geri dönerseniz sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir