Ek İş İlanları

Evde Hediyelik Eşya İşi

Yazar:

-

Sahil kenarlarından iç kesimlere kadar birçok yerde evde hediyelik işi yaptıran firmalar, alımları ile ilgili olarak birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlamaktadır. Özellikle evde hediyelik eşya hazırlamak isteyen firmalar alımlarında kişilerin el becerilerini değerlendirmektedir. Bu sebepten dolayı eğer el beceriniz var ise ve kendinize güveniyorsanız bu işi alarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Firmalar hazırlanan ürünün türüne ve süslemesine göre sizlere 1 – 5 TL arasında para ödemesi yaparlar.

Evde hediyelik eşya işi alan kişiler evlerinden çıkmadan bu işleri halledebilirler. Firmalar kapıya kadar ürünleri getirir ve sizlere bir adet örnek iş gösterirler. Daha sonrasında ise sizin yapacağınız el becerilerine göre sizlerle çalışmaya devam ederler. Evde hediyelik eşya işi yapmak isteyen kişilere firmalar birçok ürün göndereceklerdir. Makastan yapıştırıcıya, boyadan fırçaya kadar sizlere birçok malzeme gönderen firmalar daha sonrasında ise sizden bunları aynı şekilde kapıdan alırlar.

AYLIK KAZANÇLAR KISKANDIRIYOR

Evlerinde bu işi yapan kişilerin aylık olarak ortalama 750 – 800 TL rakamlarını kazandığını düşünecek olursak da, birçok kişi bu parayı kıskanıyor diyebiliriz. Özellikle evden böyle bir ek gelirin elde edilmesi de bayanların çok fazlası ile işine gelmektedir. Eğer evinizden çıkmıyorsanız ve bende bu işi yaparım diyorsanız başvuruda bulunabilir ve firmalardan işi alabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya işi yapmak isteyen kişilerin bu işi alabilmesi için firmalar sizlerden önceden yaptığınız iş ile alakalı olarak bir adet iş isteyebilir veya sizlerden referans isteyebilirler.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece evlere ek iş veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

39 Comments

 1. didem

  1 Mart 2017 - 23:18

  evde ek iş yapmak istiyoruz lütfen geri dönüş yaparmısınız

 2. burak

  1 Mart 2017 - 23:19

  evde ek iş yapmak istiyoruz lütfen geri dönüş yaparmısınız

 3. burak

  1 Mart 2017 - 23:19

  evde ek iş imkanından yararlanmak istioruz

 4. Ayla

  2 Mart 2017 - 23:20

  Evde ek gelir saglamak icin evde yapabilecek is istiyorum…

 5. Tülay

  10 Mart 2017 - 09:42

  Daha önce doğum günü susleme si magnet kina paketleme nedime tacı yaptım ve evde ek işe çok ihtiyacım var aksaray merkezde oturuyorum geri dönerseniz çok sevinirim. Kolay gelsin

 6. Leyla

  19 Mart 2017 - 23:11

  Ek işe çok ihtiyacım var ne olursa yaparım el becerim çok iyi ve hızlıyımdır

 7. Hande

  19 Mart 2017 - 23:19

  İstanbul Acıbadem de oturuyorum. Ekibinle çalışmak isteriz

 8. gizem

  27 Nisan 2017 - 13:29

  İstanbul Aydınlıda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 9. Gizem

  27 Nisan 2017 - 20:52

  Hediyelik eşya yapımında yetenekli ve tecrübeliyim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir