Evde Lavanta Paketleme İşi

Sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde bilindik bir ürün olan lavanta özellikle kış aylarının yaklaşması ile satış patlamaları yapmaktadır. Yararları arasında hem kokusunun çok güzel olması, anti bakteriyel olması ve bunun yanında aynı zamanda ortamın daha sağlıklı kalmasını sağlıyor olması birçok kişi tarafından tercih edilme sebebi oluyor. Türkiye’de çok fazla yetiştirilen lavanta yurtdışına bile ihracat edilmektedir. Dış ülkelerin büyük bir bölümünün Türkiye’den lavanta alıyor olması bu piyasanın da hareketlenmesine neden olmaktadır.

LAVANTA KESELEME İŞİ NASIL OLUR?

Lavanta keseleme işinin öncelikli olarak amacı küçük keselere lavantaların yerleştirilmesi ve böylece güzel bir görüntü yaratılmasıdır. Sadece görüntü amaçlı değil aynı zamanda sağlık açısından da çok büyük etkilerinin de bulunması piyasanın fazla üretimini ve fazla işçi çalıştırmasını sağlıyor.

Örneğin yaz aylarında düğünlerin ve kınaların fazla olması piyasayı çok ciddi derecede hareketlendirmektedir. Kışında aynı şekilde kışa hazırlık yapan bayanların çok fazla şekilde tercih ettiği lavanta keseleri marketlerde ya da çeyizlik eşya satan mağazalarda satılmaktadır. Tanesi 2 – 5 TL arasında satılmakta olan lavanta keselerini firmalar genellikle bayanların yapması için evlere ek iş olarak vermektedirler.

LAVANTA KESELEME İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Lavanta keseleme işinde bir kazanma sınırı olmadığını gibi firmalardan gelecek olan talebe göre maaş değişebilir. Lavanta keseleme işinde size malzemeler verileceği için sizler herhangi bir masraf yapmazsınız. Sadece size verilecek olan malzemeler ile birleşim yapacak ve sonuç olarak paketleri hazırlamış olacaksınız. Paketleme başına 5 kuruş para ödemesi yapan firmalar bu ürünleri 5 TL’ye kadar satabiliyorlar. Bu firmalara maliyeti en fazla 1 TL olan bu keselerden kazanılan parada size verilecek olan para çok büyük olmayacaktır. Bu sebepten dolayı eğer işinizi iyi yaparsanız daha fazla para bile kazanabilirsiniz.

AYLIK NE KADAR KAZANDIRIR?

Lavanta keseleme işinde günde ortalama 100 paket veya 200 paket iş veren firmalar para ödemelerini ise haftalık olarak yapmaktadırlar. Haftalık en fazla 100 TL ödeme yapan firmalar eğer sizlerden farklı süslemeler veya farklı modeller isterler ise bu para 150 – 200 TL’ye kadar çıkabilir. Böylece bir ayda kazanacağınız para toplamda 600 – 750 TL arasında değişebilir. Para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve ek iş geliri sağlamak isteyenler için harika bir iş olan lavanta keseleme işinde el becerisinin önemi olduğunu da belirtelim.

ÖNEMLİ NOT: Aşağıda yer alan yorum kısmına yorum yazacak olan kullanıcılarımız kesinlikle kişisel bilgilerini (telefon numarası, kimlik bilgisi, adreslerini) vermesinler. Herkese açık olan bu yorum kısmından özel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesi mümkün olabilir. Bizler site olarak sizleri sadece evde lavanta paketleme işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Merhaba, evimde paketleme işi yapmak istiyorum.
    Yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı