Eve Örgü İşi Veren Firmalar

Eve örgü işi veren firmalar yok sanmak doğru olmayacaktır. Çünkü evlere örgü işi veren birçok firma bulunmaktadır. Örgü işi veren firmalar genellikle ev hanımlarını hedef almakta ve ev hanımlarına iş vermektedir. Ev hanımlarının yaptığı bu pratik ve basit örgü işi sayesinde güzel paralar kazanılmaktadır. Eve örgü işi veren firmaların en çok dikkat ettikleri şey ise işin doğru yapılıp yapılmadığıdır. Özellikle örgü işinin çok önemli ve satışlarda hanımlar tarafından çok dikkatli incelendiğini söyleyecek olursak, bu işi gerçekten hakkı ile yapan kişilere verileceğinden de emin olabilirsiniz.

Sizlerde eve örgü işi almak isterseniz öncelikli olarak firmalara örnek sunmanız gerekecektir. Firmalar evlere örgü işi vermek istedikleri zaman karşı taraftan mutlaka ama mutlaka bir örnek isterler. Aldıkları örnekleri gerekli kişiler inceldikten sonra ona göre iş verebilirler. Bu nedenle de eğer daha önce el işi yapılmadı ise iş alımı mümkün olmayacaktır.

EVE ÖRGÜ İŞİ VEREN FİRMALAR NE KADAR ÖDER?

Eve örgü işi veren firmaların ödeyecekleri paralar aslında belli olmaz. Nedeni ise yapılan örgünün modeline ve emeğine göre değişiklik gösterebilir. Eğer ortada çok uğraşılmış ve emek verilmiş bir iş var ise onun ederi daha fazla olacaktır. Özellikle renkli ve uzun zaman harcanan örgü işlerinin çok para ettiğini söyleyebiliriz. Tane başına 1 ila 20 TL civarlarında para ödeyen firmalar eğer güzel bir iş çıkartılmış ise 50 TL bile para ödeyebilirler. Elbette firmalar bunları çok daha yüksek fiyatlardan satacaklardır ancak; sizlerden toplu ve düzenli alım yapacakları için sizde karlı çıkıyorsunuz.

Eve örgü işi veren firmaların en çok dikkat ettikleri ise kullanılan kumaşın kalitesidir. Bunun için sizlere ekstradan para bile ödeyebilir ve işi düzgün bir şekilde yapmanızı sağlayabilirler. Bu sebepten dolayı da malzeme parasını da düşünmenize gerek kalmaz diyebiliriz.

EVE ÖRGÜ İŞİ VEREN FİRMALAR İLE İLETİŞİM

Bu firmalar genellikle internete reklam verirler. Birçok internet sitesinde yayınladıkları internet reklamları ile kendilerine çalışan bulabilirler. Sizlerde iyi bir araştırma ile bu firmaları bulabilir ve görüşebilirsiniz. Sizlerden isteyecekleri küçük bir numune işi gönderebilir ve daha sonrasında işe başlayabilirsiniz. Firmalar ile ne kadar paraya çalışacağınız konusunda önceden bir anlaşma yapmanızda da ayrıca fayda olacaktır.

UYARI:  İnternet sitemize kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır. Bizler site olarak sizleri sadece ek iş ilanları veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı