Antalya Ek İş İlanları

Türkiye’de belki de en çok ek iş bulabileceğiniz bir şehir olan Antalya, özellikle yaz aylarında iş konusunda patlama yaşamakta ve çalışacak kişi bulamamaktadır. Bu sebepten dolayı da birçok firma ek iş ilanları vermekte ve bu ek iş ilanları ile kendisine daha uygun fiyattan ve evde çalışabilecek insanlar bulunmaktadır. Özellikle Mayıs aylarında başlayan ve Ekim aylarına kadar devam eden tatil mevsimi sayesinde hem şehre milyonlarca turist gelirken aynı zamanda da burada yaşayan kişiler çok güzel paralar kazanmaktadır.

Antalya ek iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi verecek olursak şunları söyleyebiliriz. Özellikle yaz aylarında turistlerin çok gelmesi ve birçok kişinin alışveriş yapması sebebi ile genelde boncuk ve takı işleri revaçta olmaktadır. Akşam üstleri sahil kenarında satılan takılar sayesinde birçok insan para kazanmaktadır. Firmalar ise bu sattırmayı sizlere yaptırmamakta ve onun yerine sizlere işi vermekte ve sizlere sadece bu işleri hazırlattırmaktadır.

Antalya ek iş ilanları bakımında sadece yaz aylarında değil, diğer kış aylarında da büyük bir potansiyele sahiptir. Bu sebepten dolayı birçok insan bu şehirdeki ek iş ilanlarını takip etmekte ve değerlendirmektedir. Eğer sizlerde bu tarz işleri değerlendirmek isterseniz, dışarıdaki iş ilanlarını takip edebilir ya da aynı zamanda internet üzerindeki iş ilanları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İşte evde yapabileceğiniz bazı iş türleri şöyle olacaktır:

Evde Takı İşi: Antalya ek iş ilanları arasında en sıklıkla rastlayacağınız iş olan evde takı işi sayesinde çok para kazanabilirsiniz. Malzeme parası bile vermeyeceğiniz bu işte iş sahipleri evinize kadar işi getirecek ve sizlere işi vereceklerdir. Daha sonrasında ise sizler sadece işi teslim edecek ve paranızı alacaksınız. Üstelik işi teslim etme sürecinde de yine evde çıkmayacak sadece kapıdan vereceksiniz. Eğer eliniz hızlı ve becerikli ise bu iş sayesinde sadece yaz aylarında bile çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Yaz aylarında piyasanın canlanması ve çok ciddi şekilde hareketlenmesi sebebi ile evde takı işi ciddi şekilde hız kazanmaktadır.

Evde Kına Paketleme İşi: Yine Antalya ilinde çok giden ve birçok kişinin yapmakta olduğu evde kına paketleme işi sayesinde sizlerde çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğünlerin başlaması ve Antalya çevresinde de bu tarz adetlerin fazlaca olması, kına ticareti yapanları sevindirmektedir. Yapması belki biraz pis olan ve biraz dikkat isteyen kına paketleme işi sayesinde birçok bayan güzel paralar kazanmaktadır. Kimi firmalar kilo başına para öderken kimileri ise paketlenen paket başına ödeme yapmaktadırlar.

Evde Poşet Katlama İşi: Antalya ek iş ilanları arasında yer alan ve kısa zamanda çok iyi paralar kazandıran evde poşet katlama işinde sadece birkaç saat içinde iyi para kazanabilirsiniz. Eğer eliniz hızlı ise tüm gün çalışabilir ve bir asgari ücretten bile fazla para kazanabilirsiniz. Günümüzde poşet kullanımının maalesef çok yaygın olması üreticileri çok ciddi şekilde zorlamaktadır. Sadece üreticileri değil aynı zamanda doğaya da ciddi şekilde zarar veriyor olması bazı insanları da harekete geçirmiştir. Fakat yine de poşet kullanımı Antalya’da ve deniz kenarlarında çok ciddi şekilde yaygındır.

ANTALYA EVE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE İŞİ GERİ TESLİM ETME

Ek iş alarak evde iş yapmaya karar verirseniz, evlere ek iş veren firmalardan alacağınız birkaç örnek ile hemen işe başlayabilirsiniz. Eve bu işi alanlar ilk olarak bir kutu içerisinde bir örnek göreceklerdir. Bu örnek işlere bakarak diğer alttaki işlere bakabilir ve o işleri de bu örneğe göre yapabilirsiniz. İşler genellikle 100 adet olacak şekilde gelirler. Bu teslimatları yapmak için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri örneğe göre yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.

ÖDEME İŞLEMİ: Ödeme işlemi elbette siz işi hazırladıktan sonra verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Örneğin hazırladığınız ürün başına 10 kuruş alabilirsiniz. Böylece evde katlama ve paketleme işleri sayesinde eğer isterseniz çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Evde hazırlanan işler sırasında kazanmanızda herhangi bir limit yoktur. İlk başlarda da dediğimiz gibi eğer eliniz hızlı ise çok ciddi paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bunun sadece sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz.  Evlere ek iş veren firmalar hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarına bakabilir ve kendi şehrinize bulunan firmalar ile görüşebilirsiniz.

ANTALYA EVE EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR?

Ek iş veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü evde ek iş için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir. Bu nedenle de yorum kısmına özel bilgilerinizi yazmamanız rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Not olarak lütfen tekrardan uyarmak istiyoruz ki, kesinlikle telefon ve ev adresi gibi bilgilerinizi yazmayınız. Çünkü herkese açık olduğu için bu özel bilgiler herkes tarafından görülebilmektedir. Bu tarz bilgilerin verilmesi ve rahatsız edilmeler karşılığında sitemiz kesinlikle bir sorumluluk almayacaktır.

Bizler site olarak sizleri sadece ek iş ilanları veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı